Головна » Запис на кар’єрні консультації

Запис на кар’єрні консультації

329 погляди

Друзі, нагадуємо, що у центрі адаптації ВПО можна записатись на безкоштовні карʼєрні консультації! Ми чекаємо на Вас, якщо потребуєте підтримки у таких питаннях, як:

– пошук роботи (старт кар’єри, зміна місця роботи, працевлаштування після довгої перерви і т.д.);
– зміна сфери діяльності;
– розвиток кар’єри;
– кар’єрні кризи.

Індивідуальні консультації проводить Hr-фахівець за попередньою реєстрацією.
Реєструйся – за посиланням чи за номером телефону +380931902549.

Захід підготовлений в рамках проєкту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» за сприяння Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю центру адаптації ВПО Зміст і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше