Головна » Запрошуємо отримати кар’єрну консультацію від «СпівДія Кар’єра»!

Запрошуємо отримати кар’єрну консультацію від «СпівДія Кар’єра»!

527 погляди

Ініціатива спрямована на надання кар’єрних консультацій українцям, які через повномасштабне вторгнення знаходяться у різних життєвих обставинах. Наша мета – допомогти вам покращити свій професійний шлях, побудувати успішну кар’єру та повернутися до активного трудового життя.
Проєкт реалізується в Миколаївській, Одеській, Хмельницькій, Полтавській, Волинській і Тернопільській областях.

Чому «СпівДія Кар’єра» – ваш кращий вибір? 

  1. Три безкоштовні кар’єрні консультації з нашими експертами. Кар’єрні консультанти Фонду «СпівДія» – професіонали, які володіють найсучаснішими методами пошуку роботи та розуміють вимоги ринку праці.
  2. Розробка кар’єрного плану. Ми допоможемо вам краще розуміти свої сильні сторони, інтереси та прагнення, пропрацювати зони розвитку. За допомогою наших консультантів ви зможете обрати оптимальний кар’єрний шлях та розробити стратегію досягнення успіху.
  3. Підготовка до ринку праці. Ми надамо вам інструменти для успішного пошуку роботи, включаючи написання резюме, супровідних листів та підготовку до співбесід. Ви будете готові, проактивні та ефективні у процесі працевлаштування.

Не втрачайте часу! Отримайте нашу підтримку та відкрийте нові можливості для свого майбутнього!

Переходьте за посиланням та реєструйтеся на консультацію.

Проєкт реалізовується Фондом «СпівДія» за підтримки DanChurchAid та фінансування Danida (Міністерства закордонних справ Данії).

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше