Головна » Як знайти роботу?

Як знайти роботу?

567 погляди

Переїхали до Полтави і шукаєте роботу? Запрошуємо скористатися Єдиним порталом вакансій, що дає змогу знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі й очікуваного рівня зарплат.

Це спеціальний сервіс, створення якого було ініційоване Міністерством економіки та Державною службою зайнятості навесні 2022 року. Наприкінці травня Мінекономіки та Держслужба зайнятості домовилися про співпрацю та інформаційну взаємодію із 6 найбільшими сайтами з працевлаштування, серед яких work.ua, robota.ua, grc.ua, novarobota.ua, pidbir.com, ua.jooble.org.

Нові вакансії з’являються на порталі в режимі реального часу та є максимально актуальними. При пошуку можна скористатись фільтрами та обрати потрібні вам регіон місця роботи, галузь, в якій ви маєте кваліфікацію, та прийнятний рівень заробітної плати.

Ознайомитись з Єдиним порталом вакансій можна за посиланням – https://jobportal.dcz.gov.ua/.

Для зручності Полтавський обласний центр зайнятості щоденно оновлює інформацію про вакансії на своїй сторінці в Telegram – https://t.me/Polt_robota.

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше