Головна » У Полтаві розробляють стратегію розвитку Ради ВПО

У Полтаві розробляють стратегію розвитку Ради ВПО

446 погляди

Днями у бізнес-центрі «Сучасний дім» відбулася Стратегічна сесія ради ВПО при Полтавській міській раді. Зустріч провели в рамках програми «Єднання заради дії», що впроваджується IREX разом з Благодійним Фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та за підтримки Державного департаменту США.

Учасників заходу привітав перший заступник міського голови Валерій Пархоменко. Він побажав їм плідної роботи та наголосив, що влада громади продовжуватиме допомагати людям, які знайшли прихисток у Полтаві, та готові й надалі їх підтримувати, а також робити все можливе, для покращення умов та комфорту внутрішньо переміщених людей.

Під час час Стратегічної сесії визначили функцій Ради ВПО, працювали над розробкою практичного бачення щодо роботи Ради ВПО з стейкхолдерами, а також над створенням стратегічного плану діяльності Ради на найближчі 2 роки.

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше