Головна » Прийом заявок на отримання бізнес-грантів в м. Полтава

Прийом заявок на отримання бізнес-грантів в м. Полтава

281 погляди

БФ «Карітас Полтава» в рамках проекту ЕLIS «Невідкладна допомога засобами існування громадам, що постраждали від війни в Україні» відкриває прийом заявок на отримання бізнес-грантів в м.Полтава та Полтавській області.

Мета: підтримка релокованого бізнесу, або бізнесу, що постраждав внаслідок бойових дій в Україні та має потребу відновлення, або розширення.

Перевага у наданні допомоги буде у тих, хто пройде навчання від БФ “Карітас Полтава”, напише бізнес-план та пройде відбір на конкурсній основі.

Зверніть увагу – максимальна сума гранту – 150 000 грн.

Для попередньої реєстрації просимо перейти за посиланням та заповнити гугл-форму.

За додатковою інформацією та консультаціями просимо звертатися за номером телефону +38 050 386 43 37

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше