Головна » Проєкт “Соціальний гардероб” від ПОБФ “Громадське здоров’я”

Проєкт “Соціальний гардероб” від ПОБФ “Громадське здоров’я”

379 погляди

«ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» – саме так працює команда Полтавського обласного благодійного фонду Громадське здоров’я, саме так його фахівці надають допомогу населенню, саме так з нами працюють міжнародні організації та партнери з-за кордону і робимо ми це для того, щоб саме так українці крокували до омріяної перемоги!

Тільки в єдності наша сила, тільки взаємна підтримка і гуманність, людяність і готовність підставити плече врятує цей світ. Саме тому проєкт, що допомагає населенню в умовах війни в громадах Полтавщини, має таку назву. Він вирізняється комплексом послуг і спрямований на всебічний захист мешканців Полтавського району.

В межах його реалізації організовано діяльність «Соціального гардеробу» – локація, де люди, що перебувають в складних життєвих обставинах, можуть знайти для себе одяг, взуття, побутові речі, постіль та інше. Він функціонує завдяки гуманітарній підтримці волонтерів з Німеччини, Великої Британії, Норвегії.

Соціальні працівники проєкту «Пліч-о-пліч» за літній період виконали надважливе завдання – пів тисячі людей звернулись по допомогу до створеного хабу! Саме так ми маємо долати негаразди, щоб впевнено говорити на ввесь світ!

Для кого діє?
– внутрішньо переміщені особи
– люди з інвалідністю
– діти та родини в кризових ситуаціях
– люди похилого віку
– багатодітні родини
– малозабезпечені сім‘ї
– інші категорії

За деталями телефонуйте:  +380503049166 (або краще пишіть свій запит на цей номер в телеграм – тоді вам призначать день та час, куди підійти). Зверніть увагу – надається лише за попереднім записом!

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше