Головна » Оздоровлення та житло: відбулося засідання Ради ВПО

Оздоровлення та житло: відбулося засідання Ради ВПО

240 погляди

22 листопада, за участі першого заступника міського голови Валерія Пархоменка, відбулося засідання Ради ВПО, яке провела голова Ради Оксана Лугова.

Під час засідання обговорили Програми оздоровлення та відпочинку для дітей, в тому числі ВПО. Наразі оздоровлення дітей проводиться на базі двох таборів в Україні. Влітку діти відпочивали у пришкільних таборах. Також діти з хронічними захворюваннями можуть оздоровитися у дитячій лікарні.

«Маємо докласти чималих зусиль, щоб діти могли оздоровитися в наступному році. Діти – це наше все. Зараз їм найважче. Маємо їх підтримувати», – наголосив Валерій Пархоменко.

За його словами, розглянуть можливості створення укриттів у таборах «Олімпійські надії» та «Супутник».

Окрім цього, обговорили й тему житла для ВПО. Наразі для понад 400 людей це досить актуальне питання.

«Зараз найнеобхідніше – це забезпечити житлом ВПО. Розглядаємо можливості для будівництва чи купівлі житла», – зазначив Валерій Пархоменко.

Оксана Лугова відмітила, що Рада створена наприкінці року, тому вони мають працювати у прискореному режимі.

«Незабаром кінець року. Маємо працювати у прискореному режимі. Міська рада працює над оновленням багатьох Програм, тому маємо встигнути долучитися до цього процесу та надати свої напрацювання», – сказала Оксана Лугова.

Пропозиції Ради ВПО розглянуть та врахують при розробці міських Програм на наступний рік.

З приводу цих та інших питань внутрішньо переміщені особи можуть звертатися до голови Ради ВПО Полтавської громади Оксани Лугової за телефоном 050 067 56 10.

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше