Головна » Отримання допомоги для людей, які зазнали насильства

Отримання допомоги для людей, які зазнали насильства

724 погляди

У разі необхідності отримання допомоги для людей, які зазнали насильства – у Полтаві можна звернутися до Центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Денний центр – цілодобове доступне місце для людей, які зазнали різних форм насильства. Тут вони зможуть знайти прихисток, отримати психологічну, соціальну та правову допомогу від кваліфікованих спеціалістів. Облаштували його у комунальному приміщенні, на базі  БО «Світло надії», де є кризова кімната для проживання, розрахована на  жінок із дітьми, кабінет для роботи із соціальним працівником чи психологом, а також окрема кімната для навчання та групової роботи з жінками  із необхідною технікою. 

Є можливість перебувати у Центрі  до 10 днів, для кожної клієнтки складається індивідуальний план супроводу. Аби жінки і діти могли почуватися в безпеці, адреса завжди засекречена, а фахівці тут працюють цілодобово. 

Жінки, які постраждали від домашнього насильства, можуть звернутися по допомогу та консультацію до Денного центру за телефоном +38 (066) 829-55-73.

Центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі створено за сприяння Представництва Фонду Народонаселення ООН в Україні (UNFPA) за фінансової підтримки уряду Великої Британії та Полтавської міської ради у рамках реалізації проєкту «Міста та громади, вільні від домашнього насильства».

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше