Головна » Національна акселераційна програма “Власне”

Національна акселераційна програма “Власне”

277 погляди

Реалізуйте свою мрію про успішний бізнес!

Запускаємо національну акселераційну програму «Власне», щоб допомогти стартапам та малим підприємствам розвинутися, залучити нових клієнтів та інвесторів:

– 10 освітніх модулів;
– 15+ провідних спікерів та 200+ менторів із різних сфер бізнесу;
– 4 000 000 гривень на розвиток власної справи;
– 1000 учасників отримають індивідуальний супровід ментора проєкту.

Дієвими порадами з маркетингу, інновацій, залучення інвесторів та розвитку бізнесу ділитимуться — Євген Клопотенко, Олена Мальцева, Анастасія Владичинська, Олеся Залуська та інші.

Наприкінці навчання відбудуться Pitch Days, під час яких учасники презентуватимуть свої бізнес-концепції. Понад 30 переможців отримають фінансову підтримку по 100 000 гривень на розвиток бізнесу, а суперфіналіст проєкту залучить — 800 000 гривень.

Маєте бізнес-ідею, розвиваєте бізнес або створюєте інновації? Тоді швидше подавайте заявку на участь до 30 вересня. Детальніше за посиланням.

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше