Головна » Грантовий конкурс для мікробізнесу та самозайнятих осіб

Грантовий конкурс для мікробізнесу та самозайнятих осіб

583 погляди

Мрієте розпочати власну справу, але не знаєте де взяти кошти? Унікальна можливість від центру Дія.Бізнес у Полтаві та партнерів — саме для вас.
 
Відкриваємо реєстрацію на грантовий конкурс, де ви зможете залучити 60 тис. грн для мікробізнесу та самозайнятих осіб, а також 800 тис. грн для малого бізнесу.
 
Етапи отримання грантів:
 
1. Заповнення Google-форми.
2. Відбір учасників експертами центру.
3. Конкурс бізнес-ідей.
 
Для кого ця програма?

  • У вас є досвід ведення власної справи;
  • Ви зареєстрований ФОП/або готові його швидко відкрити;
  • Переваги надаватимуться тим, хто належать до вразливої групи населення (одинока мати/батько, багатодітна родина, сім’я опікунів, родина, в якій є людина з інвалідністю або особа, яка має хронічні захворювання та ін.).

Дедлайн: заповніть заявку до 13 жовтня за посиланням.

Цю публікацію було підготовлено БО «Світло надії» в рамках проєкту «Програма економічної стійкості України», що реалізується в партнерстві з місією JERU (об’єднання міжнародних неурядових організацій Welthungerhilfe та Concern Worldwide) за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше