Головна » Державна програма “Власна справа”

Державна програма “Власна справа”

523 погляди

Щоб підтримати бізнес під  час дії воєнного стану, Кабінет Міністрів України розробив проєкт “єРобота”. На сьогодні активні кілька програм грошової допомоги. Передбачено, що ці кошти видаватимуться українцям для:

– започаткування власної справи;

– розвитку малого та середнього бізнесу;

– навчання в ІТ-сфері.

Державне фінансування мають право отримати як бізнес-початківці, так і досвідчені підприємці, які хочуть масштабувати свою діяльність.

Державна програма “Власна справа” передбачає отримання мікрогранту від 50 до 250 тис. грн з умовою обов’язкового працевлаштування 1-2 людей. За отримані гроші можна орендувати приміщення під підприємство та обладнання, придбати необхідну сировину та матеріали. Та якщо кошти буде використано не за цільовим призначенням чи порушено умови працевлаштування робітників, їх потрібно буде повернути у повному обсязі. 

Як отримати послугу? Офлайн – якщо вам потрібна консультація щодо програми, зверніться до найближчого відділення Ощадбанку.

Онлайн – набагато простіше:

1. Зареєструйтеся або авторизуйтеся в кабінеті громадянина на порталі diia.gov.ua за допомогою BankID або електронного підпису. Зверніть увагу – якщо ви ФОП або юридична особа, необхідно скористатися ключем ФОП або керівника юридичної особи з ЄДРПОУ підприємства.

2. Заповніть онлайн-заявку.

3. Прикріпіть бізнес-план за формою. З прикладом заповненого бізнес-плану ви можете ознайомитися тут.

4. Підпишіть електронним підписом та відправте. Зверніть увагу – якщо ви ФОП або юридична особа, необхідно скористатися ключем ФОП або керівника юридичної особи з ЄДРПОУ підприємства.

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше