Головна » Безкоштовна психологічна підтримка для переселенців у Полтавській області

Безкоштовна психологічна підтримка для переселенців у Полтавській області

640 погляди

Іноді людині складно подолати певні життєві обставини чи психологічні проблеми, особливо, якщо ти знаходишся далеко від рідного дому.

У всіх можуть бути в житті свої проблеми особисті чи сімейні. Пам‘ятайте, що такі моменти бувають у кожного. Іноді краще вчасно отримати допомогу, ніж потім самотужки боротися з наслідками депресії.

У центрі адаптації ВПО працює кваліфікований психолог, який прийде на допомогу у вигляді індивідуальної психологічної консультації. Будь-яка розмова, інформація надана вами не підлягає розголосу.

Для запису на консультацію заповніть коротку анкету.

Ініціатива реалізовується в рамках проєкту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» за сприяння Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю центру адаптації ВПО Зміст і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Полтавська міська рада
36000, м. Полтава
вул. Соборності, 36
rada-poltava.gov.ua
ел. адреса: cancelar@rada-poltava.gov.ua
КО «Інститут розвитку міста»
Полтавської міської ради
36000, м. Полтава,
вул. Небесної Сотні, 1/23, ІІ поверх
ел. адреса: irm@rada-poltava.gov.ua

© 2023. Сайт розроблено в межах проєкту «Інтегрований міський розвиток в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Полтавській міській раді і охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права». При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов’язкове. Весь контент доступний за ліцензією Сreative Commons Attribution 4.0, якщо не зазначено інше